CZ
CZ
CZ

O nás

img

LABOR machine, s.r.o. zajišťuje dodávky v oblastí zkušební techniky pro mechanické zkoušky materiálů a simulaci vnějších vlivů na výrobek. Mezi mechanické zkoušky lze zařadit zkoušky tahové, tlakové, ohybové, zkoušky tvrdosti kovů, zkoušky vrubové houževnatosti a speciální zkoušky které lze provádět na univerzálních zkušebních strojích. Na zkoušky simulující vnějši vlivy nabízíme portfolio zkušebních komor jako jsou klimatické, teplotní, šokové, stabilitní, rustové, korozní, solné, prachové, humidostatické nebo ostřikové komory.

Jsme výhradním dovozcem a autorizovaným distributorem zkušební techniky společnosti TESTOMETRIC Co. Ltd z Velké Británie, IBERTEST, DYCOMETAL ze Španělska a  WANCE z Číny pro Českou a Slovenskou republiku.

Zajišťujeme komplexní služby, které zahrnují poradenství při nákupu, dovoz, instalaci, uvedení do provozu, zaškolení, záruční a pozáruční servis a akreditovanou kalibraci.

Od roku 2008 je naše společnost držitelem certifikátů systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016. V roce 2013 společnost vybudovala kalibrační laboratoř která je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci a je ve shodě s normou ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. V roce 2021 proběhla úspěšná reakreditace laboratoře což podtrhuje profesionalitu Naší práce a spokojenost zákazníků s Naší práci.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat – naši pracovníci a partneři jsou připraveni řešit všechny Vaše projekty, požadavky i problémy.

Certifikát ČSN EN ISO 9001 v CZ ke stažení - ZDE

Certifikát ČSN EN ISO 9001 v EN ke stažení - ZDE

Certifikát IQNet ISO 9001 v EN ke stažení - ZDE

GDPR ke stažení - ZDE

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004