CZ
CZ
CZ

Zkušební stroje Testometric

Testometric co. Ltd. je společnost, která se zabývá vývojem a výrobou zkušebních strojů a zařízení pro kontrolu kvality výrobků. Firma byla založena v roce 1970. 40 let vývoje a inovací dovedlo firmu k produkci modelové řady strojů se zatížením až do 1000kN pro měření v tahu, tlaku, ohybu, lpění, adheze, cyklického namáhání, střihu, tvrdosti, zkoušení pružin a jiných výrobků. Zkušební trhací stroje a lisy Testometric se používají ve více než 100 zemích po celém světě napříč celým průmyslem, vzdělávacím a výzkumným sektorem.


V nabídce máme stroje řady X (stolní provedení), AT/CT (stojanové provedení) a speciální stroje dle požadavků zákazníka.

Modely řady  X a CT jsou univerzální zkušební stroje které řídí propracovaný zkušební software Wintest Analysis běžící pod operačním systémem Windows. Software podporuje tvorbu zkušebních programů dle dostupných národních i mezinárodních norem. Umožňuje tvorbu více stupňových zkušebních postupů pro složité a nestandardní zkoušky. K řízení stroje lze využít standardní kancelářský PC. Modely X lze vybavit ovládacím panelem IPC3 s integrovaným PCO a dotykovým displejem. O vhodné konfiguraci se poraďte s Našimi techniky.

Modely AT mají oproti modelu CT integrovaný řídící PC s dotykovým ovládacím panelem.

V závislosti na požadavcích zákazníka jsme schopni nabídnout speciálně upravené stroje pro vzorky větších rozměrů a nestandardní zkoušky. O možnostech a parametrech speciálních strojů se poraďte s Našimi techniky.

obrazek produktu
obrazek produktuobrazek produktuobrazek produktu

JSME ZDE PRO VÁS
JIŽ OD ROKU 2004